Obchod pre vinárov, vinohradníkov a záhradkárov

+421 915 704 966
zavolajte nám

SAVO Original 1l


1,60 


Katalógové číslo: 3002 Kategórie: ,

Detailný popis produktu

Savo Original – tekutý dezinfekčný prípravok účinný na dezinfekciu vody (bazény, studne) a povrchov. Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, riasy a huby.

Príprava a Použitie:
Dezinfekcia podláh, kuchynského a hygienického náradia, sanitárnej keramiky. Použite roztok z 1 l Sava Original a 9 l vody. Silné znečistenie najskôr mechanicky odstráňte. Hračky, predmety a plochy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, opláchnite po 30 min. pitnou vodou.

Dezinfekcia pitnej vody v studniach:
Dávkujte 40 ml Sava Original na 2 m3 pitnej vody. Dávku Sava Original najskôr premiešajte v 9 l vody (napr. vo vedre) a potom pokropte vodnú hladinu studne. Po 30 min. je voda dezinfikovaná a súčasne dochádza k rozloženiu účinnej látky.

Dezinfekcia vody v bazénoch:
Savo Original možno použiť ako celosezónny mikrobicídny a protiporastový prostriedok na prevádzku bazénov ošetrovaných chlorovými prípravkami.

Udržovacia dávka:
Na bežnú dezinfekciu a udržanie správnej koncentrácie voľného chlóru v bazéne dávkujte 80 ml Sava Original na 3 m3 vody. Pri dlhšietrvajúcich teplotách vzduchu nad 25 °C a trvalom slnečnom svite je vhodné aplikovať udržovaciu dávku denne.

Šoková dávka:
Pri výskyte rias, dlhodobom horúcom počasí alebo zvýšenej prevádzke dávkujte jednorázovo 240 ml Sava Original na 3 m3 vody.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1.137 kg

Máte otázky k produktu?

© copyright 2015 Agrokomp | vytvorili v plexcore.sk