Obchod s vinohradníckymi a vinárskymi potrebami

Shop Custom Cart0 Phone

O nás

Naša firma pôsobí úspešne na trhu už od roku 1992. Od začiatku boli hlavným zameraním vinohradnícke a vinárske potreby. Sortiment sa stále mení a rozširuje podľa požiadaviek zákazníkov a inovácii výrobcov.

Súčasná ponuka obsahuje vinohradnícke, vinárske a záhradkárske potreby pre malých záhradkárov aj väčších pestovateľov a vinárov, filtračné materiály pre potravinárske aj nepotravinárske podniky a inokulanty pre poľnohospodársku výrobu. Pre predajne záhradkárskych a vinárskych potrieb a veľkoobchody ponúkame balenie korkových zátok a rôznych výrobkov aj osobitné zľavy. Zaregistrovaným zákazníkom, ktorí pravidelne navštevujú našu predajňu taktiež poskytujeme zľavy.

Aktualizáciami prechádza pravidelne aj náš eshop, ktorý využívajú zákazníci z celého Slovenska.

  • Našimi prednosťami sú stabilita, dlhoročné skúsenosti, odbornosť a ochotný personál.

Počas našej vyše 30 ročnej existencie nám boli udelené viaceré ohodnotenia na základe rôznych ukazovateľov. V roku 2016 to bola Pečať stability. V roku 2021 a 2022 sme boli zaradení do registra solventných firiem a 2022 sme v hodnotení dôveryhodnosti dosiahli rating A.

Na základe finančnej analýzy zameranej na bonitu podnikov podnikajúcich na území Slovenskej republiky, bol náš podnik v roku 2015 aj v roku 2020 vyhodnotený ako bonitný a udelená Pečať bonity.