Obchod s vinohradníckymi a vinárskymi potrebami

Shop Custom Cart0 Phone
Granulovaná nástraha proti mravcom 180g

5,30 

5,30 

Granulovaná nástraha proti mravcom 180g

5,30 

Zdieľať produkt

Popis

Insekticídna nástraha pre spotrebiteľov vo forme granúl určená na ničenie mravcov (Mravec čierny a príbuzné druhy) v objektoch a ich okolí. Vyhubí celé hniezdo (vyhubí až 13 hniezd), rýchly účinok, dlhodobý efekt, na terasy, chodníky, dom aj byt.

Mechanizmus účinku:
Základnú zložku prípravku tvorí cukor, a preto je prípravok mravcami prijímaný ako potrava, ktorú si mravce odnášajú do hniezd. Prví jedinci hynú po 3-4 dňoch, hniezdo je zničené do 7-14 dní od aplikácie prípravku. Prípravok obsahuje silne horkú látku (Bitrex), ktorá neodpudzuje mravcov, ale bráni náhodnému požitiu človekom.

Návod na použitie:
Ak je to možné, zistite miesto, kde sa nachádza hniezdo. Aplikujte 8 g prípravku pri vstupe do hniezda a do štrbín, kde vidieť mravce (chodníky, základy domov). Ak sa mravce objavujú na viacerých miestach, nasypte granule na tieto miesta. Ak sa nedá zistiť hniezdo mravcov, aplikujte prípravok na cestičky kadiaľ sa mravce pohybujú (okolo domov alebo vo vnútri). V prípade, že do 24 hodín od aplikácie prípravku začne pršať, je potrebné zásah opakovať. Zásah opakujte i v prípade ak mravce do 24 hodín nástrahu spotrebujú.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,18 kg

Otázka k produktu