Shop Custom Cart0 Phone
produktyErbsloh
Ising Clair – Hausenpaste 50g

1,95 

1,95 

Ising Clair – Hausenpaste 50g

1,95 

Katalógové číslo: 709 Kategória:
Zdieľať produkt

Popis

Vyzinový gél na šetrné čírenie.

Popis: Preparát je výrobok pripravený podľa najnovších poznatkov prostredníctvom špeciálnych podmienok rozkladu rybích mechúrov pri 100% zachovaní účinnosti. Je stabilizovaný SO2. Vyzina je starým v pivničnom hospodárstve v nedávnej minulosti osvedčený číriaci prostriedok, ktorého veľkou nevýhodou bola veľmi zlá rozpustnosť. Pred použitým bolo nutné vyzinové plátky rozmliaždiť, pokrájať a pomlieť čo bolo veľmi náročné na prácu a čas.

Cieľ použitia: Použitím preparátu sa dosiahne obzvlášť šetrný číriaci účinok. Pri všetkých nápojoch s vysokým koloidným zákalom a zlou filtrovateľnosťou účinkuje veľmi efektívne. Ide najmä o vína vyrobené z poškodeného hrozna, červené vína po zahrievaní rmutu počas nakvášania a špeciálne vína s vysokým extraktom (neskoré zbery, bobuľové výbery, ľadové vína a pod.)

Účinok: vďaka dobrému rozptýleniu v ošetrovanom nápoji spôsobuje relatívne rýchle vyzrážanie kalových častíc. Tieto sa usádzajú na dne nádrže a vytvárajú kompaktný sediment, ktorý sa ľahko oddelí od vína filtráciou alebo jednoduchým stočením.

Preparát sa pred použitím mierne rozmieša asi v 10 násobnom množstve vína a za stáleho miešania sa pridá do celého množstva . Čírenie je ukončené po 48 hodinách.

Dávkovanie: podľa stupňa zákalu 25-75g/hl. maximálne 150g/hl

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,122 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Otázka k produktu