Obchod s vinohradníckymi a vinárskymi potrebami

Shop Custom Cart0 Phone
Kristalon Hnojivo

6,40 7,00 

6,40 7,00 

Výber možností

Kristalon Hnojivo

6,40 7,00 

Katalógové číslo: 4108 Kategórie: ,
Zdieľať produkt

Popis

KRISTALON- je kryštalické hnojivo , vo vode celkom rozpustné, obsahujúce všetky živiny potrebné k dobrému vývinu rastlín- dusík, fosfor, draslík, horčík, a síru. Mikroprvky- bór, molybdén, meď, železo, mangán, a zinok sú prítomné vo forme, ktorá je rastlinám ľahko prijateľná a vysoko účinná. Dávkovanie: 1 odmerka na 10l vody.

Štart– Hnojivo je veľmi vhodné na zeleninu, drobné ovocie aj na okrasné rastliny. Výhody- rýchlejší štart počiatočného rastu, okamžitý účinok, mikroživiny proti žltnutiu listov, overené profesionálmi.

Plod a Kvet-Hnojivo je veľmi vhodné na zeleninu, drobné ovocie aj na okrasné rastliny. Výhody- bohatšie nasadenie kvetov a plodov, okamžitý účinok, mikroživiny proti žltnutiu listov, overené profesionálmi, jednoduché dávkovanie.

Jahoda- Časť živín prijímajú rastliny listovou plochou ihneď po zálievke. Ostatné sú následne prijímané koreňovou sústavou. Výhody- výborný súlad dodávaných živín a potrebami rastlín, rýchlejší počiatočný rast, rýchlejší nástup produkčného obdobia, pozitívny vplyv na kvalitu a veľkosť ovocia.

Jeseň- Nízky obsah dusíka podporuje ukončenie rastu rastlín, vysoký obsah draslíka zaistí vyzrievanie rastlinných pletív pred príchodom zimy. Tým sa zlepší odolnosť rastlín voči mrazu. Je vhodný na okrasné dreviny, ruže, ovocné stromy, kríky, jahody a ďalšie. Výhody-  výborný súlad dodávaných živín a potrebami rastlín pred zimou, na bezpečné prezimovanie rastlín, zvyšuje odolnosť voči mrazu a chorobám.

Trávnik- Časť živín prijímajú rastliny listovou plochou ihneď po zálievke. Ostatné sú následne prijímané koreňovou sústavou. Výhody- rýchly a viditeľný účinok, podporuje silný a zdravý rast trávnika, potláča šírenie machu, zaisťuje sýtozelenú farbu.

GOLD- Zaručuje dobrú kondíciu a zdravý vzhľad rastlín a kvalitné, dobre vyfarbené plody a kvety. Vhodný na zeleninu, drobné ovocie a okrasné rastliny. Výhody- udržiava rastliny v intenzívnom raste, aktivátor kvitnutia= viac plodov a kvetov, bohatší a zdravší koreňový systém, zabraňuje žltnutiu listov.

Muškát- Vyvážený pomer živín zaistí nielen bohatosť kvetov ale aj dostatočný nárast nových výhonkov. Ďalej je zodpovedný za rýchlosť nárastu zelenej hmoty,za kvalitu kvetov s ich dlhotrvajúcu krásu. Je vhodný aj na ostatné balkónové rastliny- surfínie, begónie, fuchsie, lobélie, bakopy, vejárovky, gazánie, čarodejky a pod. Výhody- rýchly a viditeľný účinok, Zabraňuje žltnutiu listov.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,540 kg

Otázka k produktu