Obchod pre vinárov, vinohradníkov a záhradkárov

+421 915 704 966
zavolajte nám

Hnojivo Hakofyt


2,95 3,80 


Katalógové číslo: - Kategórie: ,
  • Zrušiť výber

Detailný popis produktu

Kvapalné organominerálne hnojivá.

Hakofyt Max tráva je komplexné hnojivo, ktoré obsahuje viac dusíka (17,5%), zinku a železa. Pre podporu vstrebávania živín bol pridaný zinok, pričom stimulátory rastu zabezpečujú silný a bohatý koreňový systém. Špecificky pre trávniky bolo pridané železo, ktoré potláča tvorbu machu a zároveň dodáva trávniku sýtozelenú farbu. Balenie 1 l.

Hakofyt B vinič je komplexné hnojivo s rozšírenou sadou aminokyselín, a zvýšeným obsahom zinku a sacharidov. Jeho zloženie bolo navrhnuté s cieľom podpory zvýšenia množstva a cukornatosti plodov. Balenie 1 l.

Hakofyt B chryzantémy je komplexné hnojivo, obsahuje zvýšený obsah bóru, draslíka, fosforu a rozšírenú sadu aminokyselín, plus vyšší obsah železa. Jeho zloženie podporuje nasadzovanie kvetov, ako aj lepšie znášanie stresových faktorov – chladné, či suché počasie, alebo mechanické poškodenie (napr. po ľadovci, chorobách, či škodcoch). Zloženie bolo navrhnuté tak, aby pomohlo rastlinám lepšie znášať stres z premenlivého a chladnejšieho jesenného počasia – v sezóne kvitnutia chryzantém. Balenie 0,5 l.

Hakofyt B citrusy je komplexné hnojivo, ktoré v porovnaní obsahuje rozšírenú sadu aminokyselín, ako aj vyšší obsah železa, zinku, sacharidov a ďalší typ stimulátora rastu. Balenie 0,5 l.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
druh

Chryzantémy 0,5 L, Citrusy 0,5 l, Tráva 1L, Vinič 1 L

Máte otázky k produktu?

© copyright 2015 Agrokomp | vytvorili v plexcore.sk